PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika

 1. Klientas pateikdamas užsakymą sutinka, kad jam ateityje būtų siunčiami Parduotuvės informaciniai/ reklaminiai pranešimai, nebent jis aiškiai išreikštų savo nesutikimą dėl tokios informacijos gavimo, paspausdamas atitinkamą ikoną, pateikiant prekių užsakymą Parduotuvės svetainėje. 
 2. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio Parduotuvės svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie Parduotuvės svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito Parduotuvės svetainėje metu, kliento naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal Parduotuvės svetainei. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti Parduotuvės svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai Parduotuvės  svetainėje skirti:
  • Užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą
  • Užtikrinti prekių krepšelio funkcionalumą
  • Priminti apie patikusias prekes
  • Rinkti puslapio lankymo statistiką
  • Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“.


   Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis Parduotuvės  svetainės galimybėmis. Informacinio pranešimo apie slapukus uždarymas ar tolimesnis naršymas Parduotuvės svetainėje yra traktuojamas kaip sutikimas naudoti slapukus.

 3. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, elektroninio pašto adresas; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. 

  Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. 

  Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 4. Klientas, užsiregistruodamas Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis turi teisę užsakyti prekes Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.